Pazarlama

Pazarlama

Satış ve Pazarlama "Koşulsuz Müşteri Memnuniyeti"ni ilke edinmiş olan Özdemirteks Tekstil, ürünlerini ağırlıklı olarak dış pazarlara ihraç etmekte ve bu pazarlardaki payını her geçen gün müşterilerine sunduğu iyi hizmet ve kaliteli ürünleri ile arttırmaktadır. Kurulduğu günden beri aldığı ödülleri ve uluslararası platformlarda geçerliliği tescillenmiş kalite belgeleri ile saygın müşterilerinin tercihi olan Özdemirteks Tekstil, ürünlerini dünyanın dört bir yanına ihraç etmektedir. İhracat Yapılan Ülkeler İngiltere, Hollanda, İspanya, Fransa, Amerika, İtalya, Danimarka Özdemirteks Tekstil'in ihracat yaptığı ülkelerden sadece birkaç tanesidir.

Müşteri Odaklı Organizasyonel Yapı

Organizasyonel yapı, müşteri odaklılık anlayışı doğrultusunda her müşteriye ve müşteri grubuna özel olarak yapılandırılmıştır. Her Müşteri Temsilcisi, kendi müşteri grubunun tüm üretim sürecinden ve müşteri memnuniyetinden birebir sorumludur. Tüm ihracat departman çalışanları lokasyon olarak aynı mekanda çalışmakta olup, üretim ve satış sürecinden oluşan idari ekip, açık ofis anlayışıyla aynı ofiste yüzyüze iletişim kurarak hep birlikte çalışmaktadır.

Ünlü markaların buluştuğu nokta, SHOWROOM

Özdemirteks Tekstil’in kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyeti ilkesi çerçevesinde hazırlanan 2 ayrı showroom dan oluşan modern görünümündeki bu bölümde Özdemirteks Tekstil’in son dönemlerde yaptığı tüm yeni ürünler sergilenmektedir. Doğaya dost üretim yapan Özdemirteks Tekstil bu kapsamda organik ve geri dönüşümlü kumaşlardan hazırladığı ürünlerinin hepsini Showroomlarında sergileyerek bu konuya verdiği öneme dikkat çekmektedir. Özdemirteks’e gelen müşteriler, kendi markalarının sergilendiği bu odalarda ağırlanmakta ve ürün numuneleriyle ilgili görüşmeler yapmaktadır. Kaliteyi bir yaşam tarzı olarak benimseyen Özdemirteks, bu Showroom’larla kusursuz kalite anlayışı doğrultusundaki hizmetlerini bir kez daha sergilemektedir.