Laboratuvar
Özdemirteks Tekstil 2500m2 üretim alanı, bünyesinde 100’ü aşkın birbirinden değerli uzman ekibi ve kendine özgün özel Tasarım ekibiyle teknolojiyi ve çevreciliği birleştirerek güçlü bir üretim kadrosu kurmuştur. Zaman içerisinde gelişen ve oturan tarzı ile butik müşterileriyle marka güvenini güçlendirmiş, özgün ve özellikli koleksiyonların Avrupa ve dünya pazarlarında toptan satışlarıyla hak ettiği değeri bulmuştur.

Laboratuvar

Test ve Kalite Kontrol Laboratuvarı Kumaş ve imalat numuneleri müşteriye veya Uluslararasi dış laboratuvarlara gitmeden önce bunyemizde ön kalite kontrol kontrol testlerden geçmekte olup Laboratuvarimizda gramaj boyutsal değişim, boncuklanma, su iticilik, yıkama, Ter haslığı, Pilling testleri yapılmaktadır.

Laboratuvarımız da, *.Kesilebilir En *.Kumaş ağırlığı *.Boyutsal Değişim (yıkama) *.Boyutsal Değişim (Eğrilik) *.Sıcaklık Çekmesi *.Boncuklanma Direnci *.Esneklik,büyüme ve küçülme *.Su iticiliği sprey testi *.Yıkama haslığı, *.Ter haslığı, *.Pilling, *.Baskı Nakış Testleri yapılmaktadır